21. Mistrzostwa Polski w Technikach Jaskiniowych

Speleoklub „Bobry” Żagań serdecznie zaprasza na 21. Mistrzostwa Polski w Technikach Jaskiniowych, które odbędą się 29-31 maja w Wojcieszowie w Kamieniołomie "Gruszka", ok. 25 km od Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie).

W czasie Mistrzostw zawodnicy będą zmagać się z różnego typu trudnościami - w zaciskach, w ścianie i na linach. A wszystko to pod czujnym okiem sędziów i licznej widowni. Także w tym roku zaplanowaliśmy szereg atrakcji - zarówno dla starszych, jak i najmłodszych naszych Gości..

Imprezę rozpoczynamy w piątek (29 maja), meczem piłkarskim GROTOŁAZI vs. WOJCIESZÓW. Na ten dzień zaplanowane są również prelekcje i otwarcie wystawy.

Sobotnim zawodom towarzyszyć będą Otwarte Zawody Wspinaczkowe – dla dużych i małych, Zawody w Pchnięciu Kulą oraz wiele innych rozrywek przygotowanych z myślą o Dniu Dziecka. Zabierajcie więc ze sobą swoje pociechy, rodziny i przyjaciół. Każdy z nich znajdzie tu coś dla siebie. Miasteczko zabaw dla dzieci, zjazd tyrolką czy bufet.

Pełny program imprezy już wkrótce.

Naszymi partnerami w tym roku są: Polski Związek Alpinizmu, Komisja Taternictwa Jaskiniowego PZA, Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy, Speleoklub GAWRA, Gmina Wojcieszów, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Stowarzyszenie „Sobieradzik”. Naszymi partnerami medialnymi są: Gazeta Wyborcza, Taternik, Góry, Jaskinie, NPM – Magazyn Turystyki Górskiej, portale: wspinanie.pl, climb.pl, portalgorski.pl, taternik.org, off.sport.pl, drytooling.pl, brytan.pl, Teleexpress (opieka medialna).

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 601 967 489.

Pozdrowienia i do zobaczenia,
Marcin Furtak
Prezes Speleoklubu „Bobry” Żagań